06 Aralık 2022 Salı

ODUN YARDIMI YAPTILAR

Umut Kervanı Derneği Genç temsilciliği tarafından ilçede bulunan 2 muhtaç aileye odun yardımı yapıldı.

17 KASIM 2022 PERŞEMBE 13:27
0
1100
0
AA aa
ODUN YARDIMI YAPTILAR

Havaların soğumasıyla beraber yakacak sıkıntısı çeken haneleri ısıtmak amacıyla ‘Kışı Bahara Çevirme' şiarıyla çalışma başlatan Umut Kervanı, hayırseverlerin sunmuş oldukları desteklerle aileleri sevindirmeye devam ediyor.

Her ay düzenli olarak yaptığı yardımlarla ihtiyaç sahiplerini sevindirmeye devam eden Bingöl Umut Kervanı Derneği, Genç İlçesinde bulunan muhtaç ailelere odun yardımında bulundu.

Konu ile ilgili yazılı açıklama yapan Bingöl Umut Kervanı Derneği Genç Temsilcisi Mucahit Arıboğa, “Genç İlçemizde bulunan ihtiyaç sahibi 2 ailemize odun yardımında bulunduk. Her birine 1.600 kğ. olmak üzere toplamda 3.600 kğ. odun yardımında bulunduk. Rabbim hayırseverlerden razı olsun. Sizlerde bu çetin kış günlerinde ihtiyaç sahiplerine destek olmak istiyorsanız bizlere ulaşın lütfen” diye konuştu.

HABER:SİNAN ATAN

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın