ORTAK PAYDAMIZ GENÇ!

Yeni Genç Muratspor Kulübünü ziyaret eden DEVA Partisi Genç İlçe Teşkilatı, Ortak Paydamız Genç olacak. Gençlerimizin kötü alışkanlardan korunması için spor kulübümüze maddi ve manevi desteğimiz sonsuz olacaktır.

12 NİSAN 2021 PAZARTESİ 12:00
2
1265
0
AA aa
ORTAK PAYDAMIZ GENÇ!

DEVA Partisi Genç İlçe Başkanı Baki Erdoğmuş ve Yönetim Kurulu üyeleri, bir döneme damga vurmuş ve Genç futbol tarihinin efsane isimlerinin kurmuş olduğu Yeni Genç Murastpor'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Yeni Genç Muratspor tesislerinde gerçekleştirilen ziyarette söz alan DEVA Partisi Genç İlçe Başkanı Baki Erdoğmuş, “Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan arındırılması ve topluma kazandırılması için kurulan kulübümüze hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik. Bütün eski futbolcularımızı aldıkları karardan dolayı tebrik ediyorum. İlçemizin gerçekten böylesi güzel bir oluşuma ihtiyacı vardı. İnşallah ortak paydamız Genç olacak ve bizlerde DEVA Partisi olarak sizlerin her daim yanında olacağız. Elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

“YENİ MURATSPOR YÖNETİMİNDEN TEŞEKKÜR”

Yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Yeni Genç Muratspor Yönetim Kurulu üyeleri ise, “Kurulduğumuz ilk günden bu yana kulübümüze muazzam bir ilgi var. Genç ilçesinde futbolun ne kadar sevildiğini ve eski günlerin çok özlendiğini bir kez daha görmüş olduk. İnşallah hedeflediğimiz tüm aşamaları gerçekleştirip bu işi alnımızın akıyla yapmayı rabbimiz bizlere nasip eder. Ziyaretlerinden dolayı bizlerde kulüp yönetimi olarak DEVA Partisi'ne teşekkürlerimizi sunuyoruz”


YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın