09 Şubat 2023 Perşembe

ÖZÜR DİLEDİLER!

Geçtiğimiz günlerde tehdit edildiğine yönelik açıklamasıyla gündem olan AK Parti İl Başkanı Haşim Sağlar, olayla ilgili tespit edilen kişilerin kendisinden özür dilediğini belirtti. Sağlar, olayın hukuki boyu için de Süreç devam ediyor dedi.

05 ARALIK 2022 PAZARTESİ 13:53
1
1346
0
AA aa
ÖZÜR DİLEDİLER!

21 Kasım günü akşam saatlerinde kişisel sosyal medya hesaplarından, tehdit edildiği yönünde paylaşımda bulunan AK Parti Bingöl İl Başkanı Haşim Sağlar; “Siyasetin dip yaptığı nokta… Evime kadar takip edilerek tehdit edildim. Hiçbir ekonomik ve siyasi hedef gözetmedim ve gözetmeyeceğim. Yola çıktığım ilk günkü gibi inandığım yolda yürümeye devam edeceğim” beyanında bulunmuştu.

Bingöl gündeminde geniş yankı uyandıran tehdit olayıyla ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu açıklayan Sağlar, yeni bir açıklama daha yapıp konuyu noktaladı.

“ÖZÜR DİLEDİLER”

Tehdit olayına karışan kişilerin kendisinden özür dilediğini bildiren Başkan Sağlar; “Bazı uygun olmayan söz ve davranışlar konusunda muhatapların konuya açıklık getirmeleri, şahsıma yönelik haksız bazı algılara yönelik üzüntülerini ifade etmeleri ve özür dilemeleri ile konu sonuçlandırılmıştır. Bu kabil temelsiz konular ile kamuoyunun ve şahsımın bir daha meşgul edilmemesini diliyorum” dedi.
Şahısların kimlik bilgilerine ilişkin bilgi paylaşmayan Başkan Sağlar, konunun hukuki boyutuyla ilgili soruyu da “Süreç devam ediyor. Bu konuda da bir kararımız olacak” diye yanıtladı.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
08.02.2023
14:03
HAYIRSEVER ORTAKLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
HAYIRSEVER ORTAKLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Fırın işletmeciliği yapan hayırsever iş insanları Mustafa Erdoğmuş ve ortağı Yusuf Altunhan, örnek bir davranışa imza atarak depremin ilk anından itibaren kendilerine ait 2 fırında ürettikleri 5 bin ekmeği günlük olarak deprem bölgelerine yolluyor.
08.02.2023
11:36
DEPREMZEDELER İÇİN BATTANİYE ÜRETİMİ BAŞLADI
DEPREMZEDELER İÇİN BATTANİYE ÜRETİMİ BAŞLADI
Bingöl'de Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'ndeki gönüllü kadınlar, deprem bölgelerine gönderilmek üzere günde 100 adet battaniye üretimi yapmaya başladı.
07.02.2023
21:09
DEVRAN`DAN YÜREK ISITAN YARDIM
DEVRAN'DAN YÜREK ISITAN YARDIM
Gençli hayırsever iş insanı Enis Devran, depremzedeler için 1 tır dolusu yaşam malzemesinin yanı sıra şirket araçlarını da deprem bölgesine yolladı.
07.02.2023
18:34
YARDIM TIRI DUALARLA UĞURLANDI
YARDIM TIRI DUALARLA UĞURLANDI
Kaymakamlık ve Belediye koordinesinde depremzedelere ulaştırılmak üzere giysi, gıda, ısınma ile hijyen malzemelerinden oluşan ilk yardım tırı dualar eşliğinde yola çıktı.
07.02.2023
12:58
GÜNLÜK 15 BİN EKMEK GÖNDERİLECEK
GÜNLÜK 15 BİN EKMEK GÖNDERİLECEK
Bingöl'de Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Endüstriyel Ekmek Üretim Tesisinde, depremzedeler için günde 15 bin ekmek üretimi yapılıyor. Üretilen ekmekler, valilik, belediye ve AFAD koordinesinde deprem bölgelerine yollanacak.
07.02.2023
09:11
6 KİŞİLİK BİNGÖLLÜ AİLE NİN   CANSIZ BEDENLERİNE ULAŞILDI
6 KİŞİLİK BİNGÖLLÜ AİLE NİN CANSIZ BEDENLERİNE ULAŞILDI
Malatya'da Yaşayan 6 Kişilik Bingöllü Aileden Sağ Kurtulan Olmadı... Enkaz Altından Çıkarılan Ailenin Cenazeleri Bingöl'e Getirilecek.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın