POLİSTEN YÜREK ISITAN HAREKET!

Genç ilçesinde güvenlik devriyesi atan polis, çocukların kar üzerinde top oynadığını görünce örnek bir davranış sergiledi ve çocukları halı sahaya götürdü.

12 OCAK 2022 ÇARŞAMBA 18:00
0
1439
0
AA aa
POLİSTEN YÜREK ISITAN HAREKET!

Kamu düzeninin sağlanması, suç ve suçlularla mücadele kapsamında başarılı işlere imza atan Genç İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bu kez çocukları sevindirdi. Güvenlik devriyesi atan ekipler, çocukların yoğun kar yağışı altında futbol oynadığını gördü. Çocukların ıslandığını fark eden ekipler, daha fazla ıslanmamaları ve hastalanmamaları için halı sahada futbol maçı teklifinde bulundu. Teklife çok sevinen çocuklar ise polis amcalarıyla halı sahada dostluk maçı gerçekleştirdi ve maç sonunda kazanan dostluk oldu.

“POLİS AMCALARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

 Örnek davranışlarından dolayı polis amcalarına teşekkür eden çocuklar, “Mahalle arasında kar altında top oynuyorduk ve polis amcalar gelerek çok ıslandığımızı belirtip isterseniz maçın devamını halı sahada oynayalım teklifinde bulundular. Bizde tekliflerini kabul ettik ve halı sahada karşılaştık. Maç sonunda bize hediyeler de verildi. Polis amcalarımızı çok seviyoruz. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın