06 Aralık 2022 Salı

SAĞLIKÇILAR, FUTBOL İLE MORAL BULACAK!

Genç Devlet Hastanesi tarafından Kovid-19 ile mücadelede fedakarca hizmet veren personelin moral ve motivasyonunu yükseltemeye yönelik düzenlenen Futbol Turnuvası başladı.

30 MAYIS 2022 PAZARTESİ 20:43
0
939
0
AA aa
SAĞLIKÇILAR, FUTBOL İLE MORAL BULACAK!

Vaka sayılarının düştüğü Genç ilçesinde, aralarında doktor, hemşire, temizlik görevlisi gibi sağlık çalışanlarının bulunduğu 7 takım, futbol turnuvasında mücadele ediyor. 

Devlet Hastanesi Müdürü Nurullah Davran, "Sağlık camiası salgın sürecinde yoruldu, yıprandı, büyük bir mücadele sergiledi. Artık moral ve motivasyonumuzu tekrar üst düzeye çekip normal sağlık hizmetlerimizi sürdürüp ilave sağlık hizmetlerimizi de yapmak için elbirliği ile çalışıyoruz"

Hastane yönetimi, tüm yurtta olduğu gibi vaka sayılarının düştüğü ilçede salgınla büyük azim ve fedakarlıkla mücadele eden çalışanların moral ve motivasyonlarını yükseltmek ve hastane içi diyaloğu geliştirmek için futbol turnuvası düzenlemiş durumdayız.

Final müsabakasının 17 Haziran'da yapılması planlanan turnuvada ilk üçe giren takımlara hediyeler verilecek.

Haber : Veysel SÖNMEZ

 

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın