25 Nisan 2024 Perşembe

ŞAMPİYON ÖĞRENCİLERE ANLAMLI JEST

Son dönemde elde ettiği başarılar ile Genç ilçesinin gurur kaynağı olan Mevlana Ortaokulu öğrencilerine, Dara Yapı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Gelen tarafından forma ve eşofman jesti geldi.

22 MAYIS 2023 PAZARTESİ 16:13
0
1336
0
AA aa
ŞAMPİYON ÖĞRENCİLERE ANLAMLI JEST

Gençli hayırsever iş insanı Fevzi Gelen, spora ve sporcuya destek olmaya devam ediyor. Daha önce birçok hayır işine öncülük eden ve kendisinden istenilen yardım çağrılarına kayıtsız kalmayan hayırsever iş insanı bu kez de şampiyon öğrencileri sevindirdi. 
“ÇOCUKLARIN YÜZLERİNDE Kİ TEBESSÜM HERŞEYE YETİYOR”
Şampiyon öğrenciler ile bir araya gelen ve kendilerine her konuda destek sözü veren hayırsever iş insanı Fevzi Gelen, “İlçemiz okulunun sportif alanda gösterdiği başarıları bizleri mutlu ediyor. Bizlerde bir nebze olsa yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bize. Geleceğimiz olan çocuklara destek olmak, onların başarılı olduğunu görmek ve onları desteklemek hepimizin üstlenmesi gerek bir sorumluluktur. Bunlar bizim çocuklarımız ve bu çocuklar bizim geleceğimizdir“ dedi. 
“GELEN'E DUYARLILIĞINDAN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDİYORUZ”
Okula atandığı günden bu yana sportif anlamda birçok şampiyonluğun kazanılmasında büyük emekleri olan Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Yakub Gelen ise “Her zaman yanımızda olan ve müsabakalara katıldığımızda gerek ayni gerekse nakdi yardımda bulunarak bizleri yalnız bırakmayan değerli hayırsever iş insanımız Fevzi Gelen'e şahsım ve okulum adına teşekkür ederim” dedi.

HABER:SİNAN ATAN

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın