ŞEHİT AİLELERİNE GÖNÜL ZİYARETİ

Genç Kaymakamı Yusuf Kaptanoğlu, Ramazan ayında şehit aileleri ile dar gelirli aileleri ziyaret edip hem birlikte iftar açıyor hem de sorun ve sıkıntıları birinci ağızdan dinliyor.

23 NİSAN 2022 CUMARTESİ 19:55
1
989
0
AA aa
ŞEHİT AİLELERİNE GÖNÜL ZİYARETİ

Genç Kaymakamlığına atandığı günden bu yana sempatikliği ve halkla iç içe olmasından dolayı ilçe halkı tarafından oldukça sevilen Genç Kaymakamı Yusuf Kaptanoğlu, Ramazan ayı kapsamında her gün farklı bir hanede gönül sofrasında vatandaşlarla bir araya gelerek orucunu açıyor. Kimi zaman dar gelirli aileler, kimi zamanda şehit aileleri ile iftarda bir araya gelen Kaymakam Kaptanoğlu her zamanki gibi yine gönülleri feth ediyor. Dar gelirli aile ziyaretlerinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü ile birlikte iftara 10 dakika kala ziyaret gerçekleştiren Kaymakam Kaptanoğlu, iftar sonrasında ise ailelerin sorunlarını dinleyip kendileri ile sohbet gerçekleştiriyor. Kaymakam Kaptanoğlu, dar gelirli aile ziyaretlerini ise elinden geldiğince saklı tutmaya çalışıyor.

Kaymakam Kaptanoğlu'nun ihmal etmediği bir diğer kesim ise şehit aileleri. Şehit aileleri iftar programlarına yine Vakıf Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı ve İlçe Emniyet Müdürü Kaymakam Kaptanoğlu'na eşlik ediyor.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın