03 Ekim 2023 Salı

SEYDAOĞLU, GÖREVE BAŞLADI

Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerini kapsayan ve bölgeye elektrik dağıtım hizmeti veren Fırat EDAŞ'ın Genç İlçe Yöneticiliği görevine Usame Seydaoğlu atandı.

02 HAZİRAN 2023 CUMA 16:37
0
1478
0
AA aa
SEYDAOĞLU, GÖREVE BAŞLADI

Genç  ilçesinde elektrik dağıtım hizmeti veren Fırat EDAŞ'ta Diyar Altan'dan boşalan koltuğa Gencli hemserimiz Usame Seydaoğlu yönetici olarak atandı. 2021 yılında Fırat EDAŞ'ta bağlantı operasyonu uzmanı olarak göreve başlayan Usame Seydaoğlu, kurum içerisinde başarılı işlere imza atmış ve halkla olan diyaloğu nedeniyle takdir toplamıştı. 

Geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Seydaoğlu'nun yönetici olarak göreve başlaması ilçe kamuoyu tarafından da olumlu karşılandı. 

Bizlerde Genç Havadis Gazetesi olarak ilçemize yeni atanan Usame Seydaoğlu'na hoş geldin der, yeni görevinde üstün başarılar dileriz.

HABER:SİNAN ATAN

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın