06 Aralık 2022 Salı

ULCAY, MHP'DEN ADAY ADAYI OLDU

Mehmet Ulcay, Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) İl Genel Meclis Üyeliği için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

18 ARALIK 2018 SALI 11:38
0
1483
0
AA aa
ULCAY, MHP`DEN ADAY ADAYI OLDU

Milliyetçi Hareket Partisi Genç İlçe Teşkilatı'nda başvuru dilekçesini İlçe Başkanı Mehmet Ali Karayel'e sunan Mehmet Ulcay, burada yaptığı açıklamada, yer alması ve seçilmesi halinde bölge ayrımı yapmadan Genç'in doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine kadar tüm bölgelere eşit hizmet yapılması konusunda elinden geleni yapacağını söyledi.

Ulcay açıklamasında şunları ifade etti. “Ailem ve çevrem ile yaptığım istişareler doğrultusunda her zaman içerisinde bulunmaktan büyük onur duyduğum Milliyetçi Hareket Partisinden il genel meclis üyesi aday adayı olmaya karar verdim.  Partimiz şayet bu konuda bu görevi bizlere tevdi ederse ve seçilirsem bölge ayrımı yapmadan tüm bölgelerimizin aciliyet arz eden ihtiyaçlarına göre çalışmalar içerisinde yer almak benim birinci önceliğim olacaktır. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Mehmet ULCAY Kimdir?

1976 Genç İlçesine bağlı Yiğitbaşı Köyünde doğdu. İlkokulu Yiğitbaşı köyünde, ortaokulu Genç lisesinde tamamladı. Genç ilçesinde uzun yıllar kuaförlük mesleğini icra eden Ulcay, Bingöl'de Bingöl Kuaförler ve Berberler Derneği'ni kurdu. 6 yıl bu görevi sürdüren Ulcay, ayrıca Bingöl'deki STK'lar içerisinde çeşitli aktivitelerde yer aldı. Ulcay, Evli 3 çocuk babası.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın