25 Haziran 2024 Salı

VATANDAŞ DEĞİŞİMDEN YANA

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bingöl Milletvekili Adayı Serdar Atalay: 'Saha çalışmalarımızda hem bize hem de Sayın Kılıçdaroğlu'na gösterilen teveccühe minnettarız. Vatandaşın teveccühü, değişimin habercisidir.

10 MAYIS 2023 ÇARŞAMBA 20:35
0
1530
0
AA aa
VATANDAŞ DEĞİŞİMDEN YANA

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bingöl Milletvekili Adayı Serdar Atalay, 14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala saha çalışmalarını aralıksız ve yoğun bir tempoda sürdürüyor.

Millet İttifakı Adayı olan Atalay, ittifakın Bingöl'den milletvekili çıkarma hedefine inandıklarını belirterek, "Bingöl'ün yakın siyasi tarihinde bir değişimi gerçekleştirmek amacıyla yola çıktık. Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na da Bingöl'den rekor bir oy çıkacağına inanıyorum. Saha çalışmalarımızda hem bize hem de Sayın Kılıçdaroğlu'na gösterilen teveccühe minnettarız. Vatandaşın teveccühü, değişimin habercisidir. Seçime sayılı günler kala kendilerine olan inançlarını yitirdiler. Tabanda gördüğümüz değişime olan inancın kökleri o kadar derine nüfuz etmiştir ki, seçime sayılı günler kala hatta seçime sayılı saatler kala büyük bir çoğunluğun kararını değiştirmeye inanmak büyük bir yanılgıdır." şeklinde konuştu.

Seçim çalışmaları kapsamında STK ziyaretlerini sürdüren Atalay, Bingöl Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Küçük Sanayi Ek Sitesi ve Kaleönü Mahallesi, Saray Mahallesi, Şehit Mustafa Gündoğdu ve Recep Tayyip Erdoğan Mahallesinde hane ziyaretleri gerçekleştirdi.

HABER:SİNAN ATAN

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın