09 Şubat 2023 Perşembe

YAPILAN HİZMETLER ÖVGÜYÜ HAK EDİYOR

Genç ilçesinde konuşan AK Parti MKYK Üyesi Alaattin Parlak, 'Genç ilçesinde hayata geçirilen projeler takdire şayan. Başkan Dirik ve ekibi yapılan hizmetlerden dolayı gerçekten de övgüyü hak ediyor' dedi.

26 ARALIK 2022 PAZARTESİ 16:36
1
1323
0
AA aa
YAPILAN HİZMETLER ÖVGÜYÜ HAK EDİYOR

2023'e Doğru Şehir Buluşmaları programı çerçevesinde AK Parti heyeti Bingöl merkez ve 7 ilçede  vatandaşlar ile buluşup talep ve önerileri dinledi.

Buluşmalar kapsamında Genç ilçesinde çeşitli temaslarda bulunmak için ilçeye gelen AK Parti MKYK Üyesi hemşerimiz Alaattin Parlak beraberinde eski Bingöl Milletvekilleri Yusuf Coşkun, Eşref Taş ve AK Parti üyeleri ile birlikte, Teşkilat üyeleri, kurum amirleri ve vatandaşlarla bir araya geldi. 

PARLAK, "HİZMETLERİ NEDENİYLE BAŞKAN DİRİK'E ÖVGÜLER YAĞDIRDI"

Teşkilat üyeleriyle yapılan istişare toplantısında konuşan MKYK Üyesi Alaattin Parlak, "2023 seçimleri çok önemli. Tam kadro sahaya inip seçimlere kadar gidilmedik kapı, alınmadık gönül bırakmayacağız. İnşallah hep birlikte el ele verip bu seçimlerden de alnımızın akıyla çıkacağız. Yerel de yapılan hizmetler de AK Parti'nin hizmet partisi olduğunu açıkça gösteriyor. Genç Belediye Başkanımız Mehmet Zeki Dirik ve ekibinin gerçekleştirmiş olduğu hizmetler takdire şayandır. Gerçekten de övgüyü sonuna kadar hak eden bir Başkanımız var ve bu yüzden kendisini yürekten tebrik ediyorum" dedi.

HABER:SİNAN ATAN

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
08.02.2023
14:03
HAYIRSEVER ORTAKLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
HAYIRSEVER ORTAKLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Fırın işletmeciliği yapan hayırsever iş insanları Mustafa Erdoğmuş ve ortağı Yusuf Altunhan, örnek bir davranışa imza atarak depremin ilk anından itibaren kendilerine ait 2 fırında ürettikleri 5 bin ekmeği günlük olarak deprem bölgelerine yolluyor.
08.02.2023
11:36
DEPREMZEDELER İÇİN BATTANİYE ÜRETİMİ BAŞLADI
DEPREMZEDELER İÇİN BATTANİYE ÜRETİMİ BAŞLADI
Bingöl'de Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'ndeki gönüllü kadınlar, deprem bölgelerine gönderilmek üzere günde 100 adet battaniye üretimi yapmaya başladı.
07.02.2023
21:09
DEVRAN`DAN YÜREK ISITAN YARDIM
DEVRAN'DAN YÜREK ISITAN YARDIM
Gençli hayırsever iş insanı Enis Devran, depremzedeler için 1 tır dolusu yaşam malzemesinin yanı sıra şirket araçlarını da deprem bölgesine yolladı.
07.02.2023
18:34
YARDIM TIRI DUALARLA UĞURLANDI
YARDIM TIRI DUALARLA UĞURLANDI
Kaymakamlık ve Belediye koordinesinde depremzedelere ulaştırılmak üzere giysi, gıda, ısınma ile hijyen malzemelerinden oluşan ilk yardım tırı dualar eşliğinde yola çıktı.
07.02.2023
12:58
GÜNLÜK 15 BİN EKMEK GÖNDERİLECEK
GÜNLÜK 15 BİN EKMEK GÖNDERİLECEK
Bingöl'de Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Endüstriyel Ekmek Üretim Tesisinde, depremzedeler için günde 15 bin ekmek üretimi yapılıyor. Üretilen ekmekler, valilik, belediye ve AFAD koordinesinde deprem bölgelerine yollanacak.
07.02.2023
09:11
6 KİŞİLİK BİNGÖLLÜ AİLE NİN   CANSIZ BEDENLERİNE ULAŞILDI
6 KİŞİLİK BİNGÖLLÜ AİLE NİN CANSIZ BEDENLERİNE ULAŞILDI
Malatya'da Yaşayan 6 Kişilik Bingöllü Aileden Sağ Kurtulan Olmadı... Enkaz Altından Çıkarılan Ailenin Cenazeleri Bingöl'e Getirilecek.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın