03 Ekim 2023 Salı

YETİMLER SEVİNDİRİLDİ!

Uluslararası Yardım Kuruluşu Avrupa Yetim Eli, 'Bir Bot, Bir Mont' projesi kapsamında Genç İlçesinde yetim çocuklara mont, bot ve atkı gibi kışlık giyecek yardımında bulundu.

01 ARALIK 2021 ÇARŞAMBA 17:23
0
707
0
AA aa
YETİMLER SEVİNDİRİLDİ!

Uluslararası yardım kuruluşu Avrupa Yetim Eli, yardım çalışmaları kapsamında Türkiye'deki faaliyetlerini sürdürüyor.Hayırseverlerin yaptıkları yardımları yetimlere ulaştıran Avrupa Yetim Eli Genç İlçe Temsilciliği, Genç ilçesinde yetimleri “Bir Bot bir Mont”  kapsamında yaptığı yardımıyla sevindirdi. Genç ilçe temsilcilik binasında yetim aileleri ile bir araya gelen Avrupa Yetim Eli Genç İlçe Temsilciliği, 57 yetime bot ve mont yardımı,25 yetime et yardımı ve 23 yetim aileyi de maaşa bağladı.

GAYEMİZ, YETİM KARDEŞLERİMİZİN YÜZÜNDEKİ TEBESSÜM OLABİLMEKTİR

Kışın zor günlerinde yetimlere yapılan yardımların anlamlı ve önemli olduğunu belirten Avrupa Yetim Eli Genç İlçe Temsilcisi Yüksel Ortak: “Yetim gülerse dünya güler, yetimlerin yüzünün gülmesine vesile olan hayırseverlere her zaman ihtiyaç vardır. Genç İlçemizde 57 yetim ve muhtaç çocuğumuza bot, mont, bere ve eldiven yardımında bulunduk. 50 yetim ve muhtaç ailemize kırmızı et ve maaş yardımında bulunduk. Çalışmalarımızda gayemiz, yetim kardeşlerimizin yüzündeki tebessüm olabilmek, inancımızın bir gereği olarak yetim kardeşlerimize hem maddi hem manevi noktada yardımcı olmaktır. Yapılan çalışmalarda emeği geçen Avrupa Yetim Eli'ne, bu hayra vesile olan ve yardımda bulunan kardeşlerimizden Allah razı olsun, çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın