25 Nisan 2024 Perşembe

YILMAZ, GÖZYAŞLARIYLA DEFİN EDİLDİ

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz'ın annesi Saadet Yılmaz (83), Ankara'da vefat etti, memleketi Bingöl'de defnedildi.

20 MART 2023 PAZARTESİ 09:35
0
1073
0
AA aa
YILMAZ, GÖZYAŞLARIYLA DEFİN EDİLDİ

Bir süredir rahatsız olan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz'ın annesi Saadet Yılmaz, Ankara'daki evinde vefat etti. 

Ankara'daki işlemlerin ardından bugün uçakla Bingöl'e getirilen Saadet Yılmaz'ın cenaze namazı, Said Nursi camiinde kılındıktan sonra merkez Asri Mezarlığı'nda defnedildi. 

Yılmaz'ın acı gününe TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un yanı sıra birçok milletvekili katıldı.

Saadet Yılmaz'ın taziyeleri ise yine merkez Said Nursi camiinde kabul edileceği öğrenildi.
 
Annesinin vefat haberini sosyal medya hesabından duyuran TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz, şu açıklamalara yer verdi: 
“Annem vefat etti, öksüz kaldım. Anneme ve geçmişlerimize rahmet diliyorum. Acımızı paylaşan, mesaj ileten herkesten Allah razı olsun. Herkese sağlık, huzur ve hayatta ise anneleri ile bolca vakit geçirmelerini diliyorum.”

HABER:SİNAN ATAN

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın