YOLDA YÜRÜYEN AİLEYE SİLAHLI SALDIRI: 1 YARALI

Genç ilçesinde ailesi ile birlikte markete giden V.D, kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırıya uğradı. Saldırıda 6 yaşında ki çocuk ağır yaralandı.

17 EKİM 2021 PAZAR 15:11
0
1809
0
AA aa
YOLDA YÜRÜYEN AİLEYE SİLAHLI SALDIRI: 1 YARALI

2017 yılında Karlıova ilçesinden Genç ilçesine taşınan ve burada yaşamını sürdüren V.D ve ailesi silahlı saldırıya uğradı.

Cumhuriyet Mahallesi Sait Göker Caddesinde yaşanılan korkunç olay, sabah saatlerinde yaşandı. Market alışverişi yapmak için sokağa çıkan V.D ve ailesi kimliği belirsiz kişilerce tarandı. Görgü tanıklarının iddiasına göre siyah bir araç içerisinden taranan aile üyelerinden 6 yaşında ki M.D ağır yaralanırken V.D ve eşi ise şans eseri yara almadan kurtuldu.

6 yaşında ki M.D olay yerinde sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından Bingöl Devlet Hastanesine kaldırılırken, Güvenlik güçleri ise, saldırı sonrası kaçan kişilerin yakalanması için geniş çaplı çalışma yürütüyor.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın