06 Aralık 2022 Salı

YÜKSEK FATURALARI SORDU!

HDP Bingöl Milletvekili Erdal Aydemir, son aylarda yüksek gelen elektrik faturalarından dolayı AK Parti Bingöl milletvekili Cevdet Yılmaz ve Feyzi Berdibek'e duyarlılık çağrısında bulundu.

18 ARALIK 2018 SALI 11:25
0
1334
0
AA aa
YÜKSEK FATURALARI SORDU!

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Bingöl Milletvekili Erdal Aydemir, TBMM'de gerçekleşen Genel Kurul Toplantısı'nda Bingöl'deki elektrik faturalarındaki yükselişinden söz ederek, AK Parti Bingöl Milletvekilleri Cevdet Yılmaz ve Feyzi Berdibek'in duyarlılık göstermeleri çağrısında bulundu.

Aydemir'in konuşması şu şekilde:

“İlimizde elektrik faturalarında muazzam artışlar söz konusu. Bununla ilgili enerji bakanlığına bir önerge verdik cevaplanmasını bekliyorum. Bingöl'de yıllardır berberlik mesleğini icra eden bir esnafın fatura aylık ortalama 60 lira gelirken, son faturası 261 liraya çıkmış. Benim burada çağrım özellikle iktidar partisi mensupları olan Bingöl milletvekillerine de bu hususta duyarlı olmaya çağırıyorum. Bingöl'de elektrik dağıtımı yapan firmanın çağrılıp konu hakkında bilgilendirmesi ve Bingöl halkının konuyla ilgili aydınlatılması talebimiz var.”

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın